Nr katalogowy: 356

Zbysław Marek MACIEJEWSKI (1946 - 1999)

Nr katalogowy: 356

Kwiaty, 1981

akryl, płótno, 35 x 35 cm; sygn. p. d.: Zb. Maciejewski / 30 X 1981